Öngól, érvénytelen találat, kiállítás, sérülés - Tovább javította a Fradi  az Újpest elleni örökmérlegét - Eurosport
Öngól, érvénytelen találat, kiállítás, sérülés - Tovább javította a Fradi az Újpest elleni örökmérlegét - Eurosport

Folytatódik a Fradi-csoda? Ma történelmet írhat a csapat | BorsOnline

EL: "A Leverkusen "B" csődöt mondott a Fradi ellen" Stögert szidalmazták a  németek - lapszemle - Csakfoci.hu
EL: "A Leverkusen "B" csődöt mondott a Fradi ellen" Stögert szidalmazták a németek - lapszemle - Csakfoci.hu

A Fradi mindenek felett

Itt a csoda: hat vereség után a 90. percben lőtt góllal szerzett pontot a  MOL Fehérvár a Fradi ellen! | Mandiner
Itt a csoda: hat vereség után a 90. percben lőtt góllal szerzett pontot a MOL Fehérvár a Fradi ellen! | Mandiner

NB I: Vasas FC–Ferencváros mérkőzés - NSO

Index - Futball - Futball - A Fradi jó úton jár a címvédés felé, az MTK-nak  csoda is kell a bennmaradáshoz
Index - Futball - Futball - A Fradi jó úton jár a címvédés felé, az MTK-nak csoda is kell a bennmaradáshoz

A győzelem megvolt, a csoda elmaradt – kiesett a Fradi a Bajnokok Ligájából  | 24.hu
A győzelem megvolt, a csoda elmaradt – kiesett a Fradi a Bajnokok Ligájából | 24.hu

Fradi: Bábuként lehetnek "jelen" a szurkolók a zártkapus meccseken -  Csakfoci.hu
Fradi: Bábuként lehetnek "jelen" a szurkolók a zártkapus meccseken - Csakfoci.hu

Nem sikerült a csoda - kiesett a Fradi az Európa Ligából | Vadhajtások

El Hadji Diouf csődöt mondott, kínai légióst igazolt a Fradi - NSO

Ma sem ér véget a hihetetlen Fradi-csoda

Tavaszi csoda: újra nyert a Fradi! Ferencváros – Budapest Honvéd 3-0 |  Mandiner
Tavaszi csoda: újra nyert a Fradi! Ferencváros – Budapest Honvéd 3-0 | Mandiner

Kiütéssel nyert a Fradi Újpesten, az UTE-szurkolók már a félidőben  hazaindultak - Eurosport
Kiütéssel nyert a Fradi Újpesten, az UTE-szurkolók már a félidőben hazaindultak - Eurosport

FTC: Nekünk olyan csoda kell, hogy Európa rólunk beszéljen – Kubato