Olajcsere automatában: soha ne mondd, hogy soha - YouTube

Bronzérmes a magyar short track mix váltó! – Síparadicsom Blog

Szenior úszóverseny Hódmezővásárhelyen – hodpress.hu

Team Újbuda SE - Mára is egy kéttusa arany! Mix váltóban... | Facebook

REMEK EREDMÉNYEK A VILÁG KUPÁN - Úszás - Hírek - Újpesti Torna Egylet  hivatalos oldala
REMEK EREDMÉNYEK A VILÁG KUPÁN - Úszás - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Péter Ádám egyéniben és mix váltóban is vb-ezüstérmes! – KSI Öttusa

Öttusa: német arany a mix váltóban; a magyarok feladták - NSO

Kajak-kenu: Hét érem a harmadik napon

TAMÁS BOTOND EZÜSTÉRMES MIX VÁLTÓBAN - Öttusa - Hírek - Újpesti Torna  Egylet hivatalos oldala
TAMÁS BOTOND EZÜSTÉRMES MIX VÁLTÓBAN - Öttusa - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Gáll András bronzérmes lett mix váltóban a Junior Eb-n | Trion SC

Érem Katasztrófa Olvasni váltó országos bajnokság huh énekel Mount Bank

Gyurinovics Fanni a végletekig kiúszta magát a mix 4x100-as váltóban is –  Amve.hu
Gyurinovics Fanni a végletekig kiúszta magát a mix 4x100-as váltóban is – Amve.hu

Magyar Honvédség Sportszázad - A férfi triatlonisták egyéni versenyében 29.  helyen végzett Tóth Tamás törzsőrmester. Alegységünk olimpikon  katonasportolója Bragmayer Zsanett szakaszvezetővel, Bicsák Bencével és  Kovács Zsófiával kiegészülve, szombaton a ...
Magyar Honvédség Sportszázad - A férfi triatlonisták egyéni versenyében 29. helyen végzett Tóth Tamás törzsőrmester. Alegységünk olimpikon katonasportolója Bragmayer Zsanett szakaszvezetővel, Bicsák Bencével és Kovács Zsófiával kiegészülve, szombaton a ...

Két debreceni triatlonos az ifjúsági Eb-ezüstérmes váltóban - Debrecen  hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Két debreceni triatlonos az ifjúsági Eb-ezüstérmes váltóban - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

kapcsolókörmös váltó (szekvenciális) működése, hibái - YouTube

Budapesti Honvéd Sportegyesület Öttusa Szakosztály - Az Eb zárónapján is  volt érdekeltségünk Bauer Blanka révén u17 mix váltóban, ahol kiváló  versenyzéssel 2.helyezést szereztek társával Tamás Botonddal! Blanka ezzel  a sikerével három érmet
Budapesti Honvéd Sportegyesület Öttusa Szakosztály - Az Eb zárónapján is volt érdekeltségünk Bauer Blanka révén u17 mix váltóban, ahol kiváló versenyzéssel 2.helyezést szereztek társával Tamás Botonddal! Blanka ezzel a sikerével három érmet